Мультфільми для вивчення англійської "Пригоди Гамболу" - Школа Англійської

Мультфільми для вивчення англійської “Пригоди Гамболу”

У першому блоці курсу “Самовчитель для дорослого” і “Дитина + Дорослий” ми будемо вчитися розуміти  мова носіїв по окремим шматочкам відео, підібраних спеціально під кожен урок. Один із них “Пригоди Гамболу” На цій сторінці ти можеш подивитися, як це відбувається. Це лише частина одного з уроків.

Цей мультик заходить і для дітей, і для дорослих. Насправді, мені здається, він навіть більший для дорослих, ніж для дітей. У статті “Як вивчати англійську за фільмами” я розповідала, чому дуже важливо дивитися саме справжні мультфільми, серіали і так далі, які створені носіями, а не спеціально написані для новачків.

Хоча відсоток розуміння на самому початку буде невеликим, але постійно працюючи з такими відео, ви:

  • Навчитеся чути носіїв, розпізнавати справжню мову, швидку, таку, як вона є насправді.
  • Поставите свою розмовну промову так, щоб вас вони розуміли. Особливо, якщо робитимете варіацію техніки “Ехо” після завдання, читати разом із героями субтитри. Інтонації, мелодії та вимови добре запам’ятовуються.

Отже, сьогодні ми візьмемо 61 урок курсу та подивимося, як ще можна працювати з автентичними матеріалами. Майте на увазі, мається на увазі, що ви вже багато чого вивчили і практично всі слова, які використовуються там знаєте!

Перший етап:

Дивимося відео і намагаємось вловити сенс. Відео не зупиняємо, хоча в деяких місцях воно досить швидке. Якщо вам так здається, то скажу, що навіть у 9-10 літніх дітей через пів року занять виходить його виконати.

Другий етап:

У вас є текст відео та пропущені слова в ньому. Звісно, зручніше його роздрукувати. В крайньому разі потрібні два пристрої: на одному програється відео, а на другому ви дивитеся на текст і на листку записуєте слова. Ви не встигатимете записати все, тому краще намагатиметеся писати через одне-два слова і дивитися відео кілька разів.

Третій етап:

Техніка “Ехо”. Намагайтеся читати разом із відео. Ви вже з ним попрацювали та знаєте, з якою швидкістю йде ролик. Якщо не виходить так швидко вимовляти окремі шматочки, спробуйте робити кілька разів.

Вивчення англійської – це більше практика, а не теорія. Збірна солянка правил нікому не потрібна. Потрібно вміти почути, зрозуміти та відповісти. І напрацьовується це виключно практично.

Сподіваюся, тобі сподобалося працювати у такий спосіб із відео. Якщо ти хочеш отримати доступ не тільки до правил, вправ та аудіювання, а до таких спеціально опрацьованих шматочків відео, пісень, мемів, то чекаю тебе на курсі “Самовчитель для кожного”.

А, якщо ти хочеш вчити англійську разом з дитиною, то курс “Дитина + Дорослий” це для тебе. У цьому курсі є не лише матеріали для вивчення, а й скрипт слів вчителя – підказки до вправ, щоб ти знав, як саме і що говорити в процесі. Тобі знати англійську не обов’язково. Ти навіть можеш бути учнем у цьому курсі, а дитину попросити навчити тебе

Крім цього, до перших 12 уроків є навчальні мініуроки на каналі або в соцмережах. Подивився і точно знаєш, як саме проводити урок з дитиною. Курс розроблений для дітей віком від 8-ми років, які можуть уже прочитати нескладний текст та записати правило. Перший урок курсу доступний для завантаження в чат-боті в месенджері на головній сторінці курсу для дитини. Якщо дитина може його пройти, то welcome!