Як навчитися розуміти англійську на слух і говорити без акценту? - Школа Англійської

Як навчитися розуміти англійську на слух і говорити без акценту?

Всі ми хочемо розуміти англійську на слух і боїмося говорити з характерним російським акцентом. Як досягти того, щоб учень розумів усіх і всі розуміли його? Нам допоможе техніка «Shadowing» або «Ехо». Що це таке?

Дивись відео чи читай!

В інших статтях я вже говорила, що говоріння – це один із найскладніших напрямів щодо мови. Подумайте про це: у кожній мові є слова та звуки, які ковтаються чи змішуються, коли вимовляються природно.

Називається це – музика мови. Її звичайно можна намагатися вивчати правилами, але ти швидше збожеволієш. Тому Олександр Аргуельс, поліглот, впровадив техніку Shadowing чи Ехо.

Вона допомагає розвивати всі фізичні аспекти швидкої мови:

  • вимова;
  • інтонації;
  • ритм англійської;
  • і навіть його мелодію.

Це техніка не про повторення. Ти не слухаєш та зупиняєш, а потім повторюєш. Ти повторюєш одразу, поки слухаєш. Як луна.

Давай розповім про загальні правила, вони стануть у нагоді тобі при вивченні будь-якої мови.

Для того, щоб виконувати цю техніку ефективно, потрібно спочатку попрацювати з аудіо та текстом. Послухати кілька разів, записати його або прочитати, якщо є транскрипт, і перекласти текст, щоб точно розуміти, про що йдеться в аудіо. Ти можеш почитати більше про це у статті “Як навчитися говорити як носій.”

Можна робити собі позначки, де інтонації йдуть угору, де вниз, де пауза. І лише після цього намагатись виконувати цю техніку. Це супер-техніка того, як навчитися розуміти англійську на слух, адже експерименти з цією технікою в різних університетах показали значне поліпшення розвитку розуміння мови на слух, здатності розмовляти, вивчати нові слова.

Мало хто знає про цю техніку і половина тих, хто знає, не використовує, тому що звучать самі для себе безглуздо. Але до цього треба просто звикнути. Ми ж, коли пісням підспівуємо, за фактом робимо те саме. Просто підспівуйте без музики, дуже скоро ви звикнете і це стане навіть весело.

Найважливіше, що абсолютно у всіх учнів через півроку-рік занять із носієм, з’являється гарний акцент. Вони несвідомо копіюють вимову. Тому, якщо чесно, то обираючи між репетитором, який не жив закордоном і просто навіть аудіо від носія, краще все ж таки вибирати аудіо.

Якщо ти замислюєшся про те, як навчиться говорити англійською, не зневажай цієї незвичної, але неймовірно результативної техніки!

А якщо хочеш отримати доступ до уроків англійської, де використовується ця техніка, як і безліч інших, то вперед до мене на online курс “Самовчитель для кожного”. Ціни на урок тебе приємно здивують!