Вчимо англійську за інтерв'ю. Шоу "Ellen" - Школа Англійської

Вчимо англійську за інтерв’ю. Шоу “Ellen”

Перегляд інтерв’ю з різними цікавими людьми англійською є одним з популярних способів вивчення мови. Мені дуже подобається шоу “Ellen”, саме його я використала для уроків у першому блоці курсів “Самовчитель для Дорослого” та “Дитина + Дорослий”.

Потренуймось прямо тут. Це невеликий фрагмент інтерв’ю з Джейсоном Мамоа. Він досить легкий, ми знаємо його вже на 48 уроці. Більшість слів ми вже знаємо, але нові слова досі є. Почнемо з них.

Перший етап:

Записуємо нові слова. Їхню вимову ви почуєте у ролику.

Другий етап:

Дивимося відео без субтитрів і намагаємося розпізнати хоча б окремі слова. Цілком, не зупиняючи.

Третій етап.

Збільшуємо кількість матеріалу, що розуміється, включаючи субтитри.

Якщо ви все не розпізнали, можете зупинити відео, переписати слова і забити в перекладач. Воно не складне, слова у відео описують події, що там відбуваються, і конкретно до цього фрагмента відповідей до відео не додається. Як дорослих, так і дітей, я вчу, що не завжди потрібно покладатися на відповіді. Треба розуміти, не завжди буде вчитель поряд і все, що ти зрозумів – ти зрозумів. Якщо ні, то треба докласти більше зусиль. (Звичайно такі завдання вимагають підвищеної моєї уваги, щоб дійсно всі слова були або вже вивчені або додавались до нових. Щоб учень насправді міг виконати його без відповідей.)

І четвертий етап, як завжди, ви повинні читати разом із героями. Я багато де говорю про корисність цього методу, зокрема стаття “Техніка “Ехо”. Не пропускайте це завдання, воно поставить вам гарну мову без акценту!

Сподіваюся, тобі сподобалося працювати у такий спосіб із відео. Якщо ти хочеш отримати доступ не тільки до правил, вправ та аудіювання, а до таких спеціально опрацьованих шматочків відео, пісень, мемів, то чекаю тебе на курсі “Самовчитель для кожного”.

А, якщо ти хочеш щоб твоя дитина вчила англійську і готова докласти свої власні сили, то курс “Дитина + Дорослий” це для тебе. У цьому курсі є не лише матеріали для вивчення, а й скрипт слів вчителя – підказки до вправ, щоб ти знав як саме і що говорити в процесі. Тобі знати англійську не обов’язково. Ти навіть можеш бути учнем у цьому курсі, а дитину попросити навчити тебе

Крім цього, до перших 12 уроків є навчальні міні-уроки на каналі або в соцмережах. Подивився і точно знаєш, як саме проводити урок з дитиною. Курс розроблений для дітей віком від 8-ми років, які можуть уже прочитати нескладний текст та записати правило. Перший урок курсу доступний безкоштовно в чат-боті за кнопкою месенджера на головній сторінці курсу. Якщо дитина може його пройти, то welcome!