Серіал "Друзі" для вивчення англійської - Школа Англійської

Серіал “Друзі” для вивчення англійської

Серіал “Друзі” вважається одним із найкращих для вивчення англійської за автентичними матеріалами. Однак, просто увімкнути його і дивитися, якщо ви новачок, у вас не вийде. Мова у героїв все одно надто швидка, багато сленгу та виразів. Субтитри не допоможуть зрозуміти сенс, поки немає хоч якоїсь бази.

Але окремі шматочки можна дивитися вже на ранніх етапах, щоб звикати до вимови та швидкості мови. І, звичайно, це розвиває не лише сприйняття на слух, а й нашу промову.

Самостійно підбирати шматочки буде дуже складно. Набагато краще скористатися, наприклад, курсом “Самовчитель для кожного”, де автентичні матеріали (робота з фільмами, серіалами, мультиками, мемами, піснями) з’являється вже наприкінці першого місяця. А після третього буде у кожному уроці.

Окремі, підібрані фрагменти серій ми в основному розбиратимемо способом, описаним нижче. Тут ти можеш потренуватись. Далі робота з такими автентичними матеріалами ускладнюватиметься. Ми навчатимемо окремі фрази, сленг і працюватимемо з самим текстом.

Буде приклад того, як легко запам’ятати слово “share” – ділитися чимось із кимось. Майже всі слова з відео або вже вивчені, або проходять саме в цьому уроці.

Перший етап:

Дивись відео без субтитрів. Не зупиняй відео, щоб зрозуміти загальний зміст. Ви повинні вловити хоча б окремі слова. Якщо на цьому етапі ви розумієте 20-30 відсотків, це вже добре. Саме в цьому відео Дуже важливо подивитися до останньої фрази. Вона емоційна, саме вона запам’ятовується.

Другий етап:

Дивись відео з субтитрами. Намагайся встигати читати субтитри. Якщо не встигаєш, можеш зупиняти та перекладати про себе без допомоги перекладача. Підіймати відсоток розуміння хоча б до 50%

Третій етап:

Читаємо скрипт уривка та за допомогою перекладача максимально перекладаємо. Тут ви вже повинні повністю розуміти текст, за винятком складних моментів, сленгу чи оборотів. Знімок з екрана прямо з уроку з платформи. Там вони зручно заховані в кнопку.

Четвертий етап:

Порівнюємо те, що вийшло у нас із відповіддю в кнопці, де написано переклад всього уривка.

П’ятий етап:

Включаємо знову відео з субтитрами та читаємо разом з акторами. З їхніми інтонаціями кілька разів. До цього моменту (це вже 60-й урок) ви вже встигатимете читати разом з ними. Таким чином ми ставимо вимову.

І далі може додаватись робота із фразами. Зазвичай вона вже буде в наступних уроках після 60-ого. Ті фрази чи слова, які були використані у відео, необхідно вставити у речення щодо контексту.

Сподіваюся, у тебе вийшло!

Якщо хочеш вивчити англійську самостійно, з нуля і до автоматизму, без переплат, то переходь на сторінку курсу “Самовчитель для кожного” і я чекаю на тебе! Ціни тебе приємно здивують!