Як вивчати неправильні дієслова - Школа Англійської

Як вивчати неправильні дієслова

Є багато способів вивчати неправильні дієслова. Мені імпонують віршики, але це не надто контрольовано. Тут наводити їх не буду, можна знайти у мережі.

Я хочу поговорить о другом способе. Мне не нравится, когда сначала учат правильные глаголы, а когда ученик привык, тут на него вываливают кучу неправильных. Как исключение. Еще больше мне не нравится, когда учат правильные и неправильные глаголы вперемешку. Поэтому: 

Як легко вивчити неправильні дієслова англійської мови. Мій спосіб: коли ми починаємо вивчати минулий час, ми спочатку будемо навчати саме неправильні дієслова. І чимало їх, до рівня Intermediate. Щоб потім учень розумів, що все, що залишилося, це правильні дієслова.

Звичайно, складність полягала в тому, щоб написати уроки, не вживаючи правильні дієслова, поки ми не вивчимо всі неправильні. Але я з цим упоралася.

Надалі учневі, щоб дізнатися правильне дієслово чи ні, йому потрібно згадати чи було це дієслово в таблиці. Якщо ні, він точно правильний.

І по-друге, я згрупувала неправильні дієслова в групи, які однаково змінюються. Співзвучності їх написання та вимови допомагають, якщо учень забув якийсь конкретний. Наприклад, забув teach – taught – taught, але згадав, що bring – brought – brought. Це дуже допомагає. Плюс та інші лайфхаки у процесі.

Ось так виглядає кінцевий варіант у великій таблиці. В уроках вона розділена і дається за групами з безліччю перевірок та повторень. Дуже важливо відразу ж навчитися пізнавати дієслово з форми і розуміти, в якому часі стоїть пропозиція. Ти можеш її скачати та вивчати неправильні дієслова самостійно онлайн. Але з моїм курсом “Самовчитель для кожного” це буде набагато ефективніше!

PDF неправильні дієслова: