Як навчитися не пропускати дієслово? - Школа Англійської

Як навчитися не пропускати дієслово?

Основна помилка всіх україномовних людей в англійській мові – це відсутність дієслова на своєму місці або неправильний вибір самого дієслова.

На відміну від української, англійська дуже лінійна мова і все в неї на своїх місцях. Часто навіть не знаючи деяких слів, але розуміючи, на якому місці вони стоять, ми можемо зрозуміти сенс. І дуже часто сенс речення змінюється, якщо слова поставити трохи в іншому порядку.

Як вибрати дієслово для речення дивись на відео тут. Там показано тільки на Present Simple, але це правило «трьох стрілочок» буде діяти у всіх часах. Ти повинен вибрати стрілку і будувати плюс, мінус і питання виходячи зі стрілочки. Не додаючи туди нічого іншого.

А тут я покажу як на ранніх етапах привчити учня до того, щоб він не забував дієслово. Я назвала цю техніку «Блимання».

Насамперед учень каже підмет. Вчитель загинає один палець і учень теж, потім у вчителя другий палець починає «блимати», згинатися та розгинатися. Ніби в нього статус: «Чекаю присудка»

Учень бачить це і підбирає допоміжний або присудок.

Надалі, коли учень каже сам, він тримає перед собою руку та загинає таким чином пальці. Або вчитель його слухає і підлягає загинає і блимає, якщо учень пропустив присудок і погнав далі.

Як не крути, але підмет і присудок в англійській – найважливіші частини речення. Втім, як і в інших мовах. Тому скільки б слів учень не знав, якщо він просто накидатиме їх у довільному порядку, як в українській мові, то нічого в нього не вийде.

Фізична ж дія допомагає запам’ятати, що спочатку важлива частина, потім решта. Без двох кроків робити речення далі безглуздо.

До речі, якщо хочеш знати в якому порядку вишиковуються слова далі (все дуже легко) то підписуйся на канал, скоро буде відео на цю тему.